Haftanın Her Günü Yirmi Dört Saat Çeviri Hizmeti Alabilirsiniz

Haftanın Her Günü Yirmi Dört Saat Çeviri Hizmeti Alabilirsiniz

Acil Çeviri Hizmetleri

Acil çeviri ihtiyacınız olduğunda da noter yeminli tercüme bürosu olarak çalışan firmalar vardiya sistemiyle hizmet vermektedir. Haftanın yedi gününde ve her gün yirmi dört saatte, büroların kurdukları vardiya sistemi sayesinde acil tercüme ihtiyaçlarına çözüm üretilmektedirler. Acil tercüme hizmeti veren bürolar genellikle üçlü vardiya sistemi ile çalışmaktadırlar. Genellikle fiyat farkı uygulaması da bulunmayan acil çeviri hizmetleri ile şirketinizin ya da bireysel ihtiyaçlarınızın çözümünü bulabilirsiniz.

İnternet Üzedrinden Gönderdiğiniz Dosyanız Başkasının Eline Geçebilir mi

Aynı zamanda tercüme edilen belgenin tarafınıza ulaştırılması da farklı şehirlerde olsanız dahi hızlı kargo vasıtasıyla mümkün olan en kısa sürede ve olabildiğince ivedi olarak yapılabilmektedir. Uzak mesafelere ulaştırma demişken, farklı coğrafyalarda olduğunuz için internet üzerinden göndermek durumunda olduğunuz dosyalarınızın güvenliği konusunda endişelenmeli misiniz, yani bu belgelerin istenmeyen ya da ağa sızmış olan üçüncü kişilerin eline geçip geçmeyeceğinden nasıl emin olabilirsiniz? Bunun için temel olarak dikkat etmeniz gereken ilk konu SSL şifreleme kullanarak güvenli iletişimin, noter yeminli tercüme bürosu tarafından sağlanıp sağlanmadığıdır.

Güvenlik Standardı Olarak SSL Şifreleme

SSL şifreleme genellikle sağlam bir şifreleme sunar ve şifreleme karakter uzunluğu 128 bit olarak standartlaştırılmıştır. Belgelerinizin bu şekilde şifrelenmesi halinde, ağı gizlice dinleyen ve sinsice izini fark ettirmeden ağ trafiğini dinleyen, yani ağ üzerinden gidip gelen tüm dataları alan kişiler sistem eğer SSL şifreleme standartlarına uyuyorsa belgenizin verilerine ulaşsa bile anlamlı bir veri elde edemediğinden okuyamayacak ve veri şifreleme biti uzun olduğundan çözemeyecektir.