Bodrum Hava Alanı VIP Yardım

Bodrum Hava Alanı VIP Yardım

Bodrum Hava Alanı VIP Yardım konusunda en iyi destekçiniz internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar olacaktır, koşuşturma ve stresin bolca yaşandığı kalabalık ve geniş hava yollarında VIP modunda karşılanmak artı hizmet görmek istiyorsanız online firmaların sunduğu ayrıcalıklı hizmetler tam da size göre. Online firmaların sayfalarına girdiğinizde bu konuda sunulan Silver ve Gold paket hizmetleriyle karşılaşacaksınız.

Hava Alanlarında Öncelikli Geçiş Ayrıcalığı

Cip hostes hizmetleri sayesinde pasaport kontrolünden hızla geçebilir, fast track ile güvenlik noktasında bekleme yapmaz, hava alanı terminali giriş katında buggy car ve porter işlemlerinden yararlanabilir ve öncelikli geçiş ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

VIP Bölümü Toplantı ve Yardım Hizmeti

Online firmalar; dahil genel havacılık terminali kullanımı konusunda “GOLD” paketi ile Bodrum, Antalya, İstanbul Yeni Havalimanı gibi limanlarda stressiz seyahat etmek isteyen ve zamana karşı yarışan yolculara seçkin bir hizmet sunuyor. Örneğin GOLD ARRIVAL paketi ile siz de hava alanlarında birçok ayrıcalıklı hizmetten yararlanabilirsiniz. Söz gelimi CIP HOSTESS ve PORTER hizmetleri ile Genel Havacılık Terminali giriş ve çıkışlarında Özel Pasaport kontrol noktalarından hiç bekleme yapmadan geçebilirsiniz. Ayrıca özel güvenlik noktasından özel Check-in masasından kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Pasaport kontrol noktasından ise Dedicated Passport Desk aracılığıyla hızlı geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca VIP karşılayıcılarımız sizi VIP Car ile uçaklara götürür ya da terminalden alarak dilediğiniz noktalara kadar yürüme eziyeti yaşamdan aktarmaktadır. Bagaj taşıma eziyetine son verecek PORTER hizmetlerimizle de bagaj yükünden sıyrılarak konforlu şekilde yolculuk edebilirsiniz. Konu ile ilgili tüm detayları internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar üzerinden alabilirsiniz.