Özel Hac Nedir, Nasıl Gidilir?

Özel Hac Nedir, Nasıl Gidilir?

Özel hac Suudi Arabistan hükümetinin ülkemize ve diğer ülkelere verdiği bir kontenjandır, bu yüzden özel hac organizasyonları kurada ismini bekleyenlerin hakkına girmek değildir. Ülkemize verilen 80.000 kişilik kontenjan vardır. Bunun bir kısmı Diyanet başkanlığına bir kısmı da tur acentelerine verilir. Kurasız Hac özel vizeli Hac olarak ifade edilmektedir. Kura sırası beklemeden hac zamanı bu vizeyle başvuru yapıp Hac vazifesi yapılabilmektedir. Bu kişilerin özel vize ile Hacca gitmesi kurada isimleri çıktığında Hacca gitmelerine engel değildir.

Özel Hac Fiyatları

Adı üzerinde belirtildiği gibi özel Hac fiyatları da özel bir fiyat ödemesi gerektirmektedir. Ekonomik Hac turları ve farklı tip bütçeye uygun konaklama ve tur hizmetlerinde fiyatlar oldukça düşüktür. Özel Hac taleplerinde de uygun fiyat seçenekleri sunan online firmalar sorunsuz ve güvenli bir yolculuk için hizmetlerine devam ediyor. Özel Hac organizasyonları, kültür ve turizm turları, umre turları, hızlı tren hizmetleri veren acentelerine internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaların linkinden ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel Hac Turu Konaklama

Özel hac turlarında konaklayacağınız oteller 5 yıldızlı ve bulunduğunuz yerdeki kutsal mekânlar yakındır. Medine’de Mescid-i Nebevi yakınında, Mekke’de Kâbe yakınında kalacağınız otellerde yeme içme ve ulaşım beklentilerinizin üstünde sunuluyor. Acenteler özel hac fiyatları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayan deneyimli ve profesyonel bir tur acentesidir.