Kebap Kabı

Kebap Kabı

Kebap Kabı Çeşitleri

Kebap kabı dışarıdan sipariş verilen yemeklerde kullanılır. Genellikle evlerde değil kebap salonlarında ya da restoranlarda hazırlanan kebaplar için evlerde kebap kabı kullanımı daha az olmaktadır. Sadece kebap kabı kullanımı değil kebabın hazırlanması da ev ortamında nadir gerçekleşir. Bireyler kebap salonlarında ustaların hazırladığı kebapları yemeyi tercih ederler. Detaylı bilgi için https://www.ozgeshop.com/urun/kebap-kabi-2-delikli-4-bolmeli sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Böylece de kebap siparişine yoğunluk fazla olur. Kebap siparişlerine ve tercihlerine göre de pek çok kebap kabı çeşidi vardır.

Kebap Kabı Fiyatları

Sipariş veren kişilerin sayısına göre kebap kabının ağırlığı ve boyutu artmaktadır. Diğer yandan kebabın yanına konulan mezelerin çeşidine göre de kebap kabının bölmeleri değişiklik gösterir. Bu hususlardan hareketle pek çok sayıda kebap kabı çeşidi bulunur. Genellikle kebap kabı 120 derece ısıya dayanır. Bu özelliği sayesinde mikro dalga fırınlarında da kullanılır.

  • Kebap ve Döner Kabı 2 Delikli 3 Bölmeli Kebap Kabı: 2 küçük, 1 büyük bölmeden oluşur. Küçük bölümlere mezeler veya soslar eklenir, büyük bölüme ise kebap ya da döner eklenir.
  • Kebap ve Döner Kabı 2 Delikli 4 Bölmeli Kebap Kabı: 3 küçük, 1 büyük bölmeden oluşur. Büyük bölüm kebap, döner bölümü, küçük bölüm ise sos, meze bölümüdür.
  • Kebap ve Döner Kabı 2 Delikli 5 Bölmeli Kebap Kabı: 4 küçük, 1 büyük bölmeden oluşur. Küçük bölümler mezeler, büyük bölüm kebap olarak ve kalabalık siparişlerde kullanılır.

Kebap siparişleri yoğunluğunu karşılamak isteyen işletme sahipleri de kebap kabı satın alımlarını arttırır. Her ne kadar siparişler ve satın alımlar yüksek olsa da kebap kabında kullanılan malzemelerin uygunluğundan hareketle kebap kabı fiyatlarında da uygunluk olur. ozgeshop.com adresinden kebap kabı satın alabilirsiniz.