Bay Teri Koton Nöbet Takımları

Bay Teri Koton Nöbet Takımları

Erkek sağlık çalışanlarına özel teri koton kumaştan üretilen nöbet takımları özellikle yoğun çalışma temposunda size rahatlık sağlar. Aynı renk ve kumaştan üretilen nöbet takımları iki parçadan oluşur. Üst forma bölümünde 3 pantolonda ise 2 adet cep bulunur. Beli lastikli, paçası klasik kesim olan pantolonlar bağcık ile kolayca ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Omuz ve dirsek arası uzunluğa sahip olan kol boylarında kısa ve uzun modeller bulunur. Terletmeyen kolay hareket edebilmenizi sağlayan bu formalarda avcı yeşili, açık yeşil, koyu yeşil, petrol yeşili, lacivert, siyah, bordo, koyu ve açık mavi renkleri de tercih edebilirsiniz.

Unisex Likralı Nöbet Takımı Modelleri

Hem bayan hem de erkeler için farklı kalıplarda tasarlanmış olan unisex likralı nöbet takımları modelleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz eğer internet üzerindeki ilgili web sayfalarınıda ziyaret edebilirsiniz. Hafif giyilmesi ve çıkarılması oldukça kolay olan bu takımlar ile hem rahat edebilir hem de daha estetik görünebilirsiniz. Yarasa kol modeline sahip olan bayan takımlarda birçok renk seçeneği mevcut. İstediğiniz beden ölçüsünü kolayca bulabilirsiniz.

Uzun Kollu Tesettür Nöbet Takımları

Tesettürlü doktor ve hemşireler için özel olarak tasarlanan uzun kollu ve etek boyu normalden daha uzun olan tesettür nöbet takımları ile çalışırken kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Vücut hatlarını kapatan takımlar V yakalıdır. Etek bölümünde yırtmaç olan bu modern tasarım ürünlerin fiyatları ise oldukça ekonomiktir.