Ceviz Ahşap Tezgâh Modelleri

Ceviz Ahşap Tezgâh Modelleri

İroko Tezgahlar Nedir?

Ceviz ahşap modelleri renk açısından harika modellere sahip olan tasarımların ilk sırasında yer almaktadır. Ceviz ve meşe tezgah modelleri hem çok sağlam ve dayanıklı hem de oldukça estetik görünüme sahip olduğundan dolayı bulundukları alanlara zarif bir görünüm katmaktadır. En kaliteli hammadde ile üretimleri sağlanan bu ürünler her zaman için karşılaşılamayacak derecede üstün bir sağlamlık, dayanıklılık ve güzellik sunmaktadır. Standart tezgâhlar eklemeli olarak 40mm genişliğinde ahşap lataların da yüksek basınçla birleştirilmesi ile üretilerek genellikle de 120kum zımparadan geçirilerek satışlara sunulmaktadır.
İroko ürünlerinin genel özellikleri onların mükemmel bir tezgâh malzemesi olmasını sağlamaktadır. Bu ürünlerin yapısından yer alan doğal yağlar sayesinde ise kerestesi hem çok dayanıklı hem de hijyenik ve estetik bir görünüme sahip olmaktadır.

Meşe Tezgahlar

İroko modelleri genellikle sarımtırak renklerde olmaktadır ve montajlarından sonra da zaman içerisinde koyulaşarak kahverengileşmeye başlayacaktır. Meşe tezgah modelleri gibi günümüzde sık şekillerde tercih ederek mutfaklarda ki yerini çoktan almaya başlamıştır. Meşe tezgah modelleri ve ürünleri her zaman için hem uzun ömürlü ve dayanıklı hem de günümüzde oldukça popüler bir tezgah seçeneklerinden bir tanesi olmaktadır. Meşe tezgahlar montajlarından sonra zamanla kullanıldıkça olgunlaşarak koyulaşmaya başlayacaktır ve buda mükemmel bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Masif ahşapların doğal bütünlükleri, esneklikleri ve çok yönlülükleri sağlarken meşenin de güçlü desenleri tezgah görünümüne gerçek bir karakter katmaktadır.