SIGNAGE BOARDS MARKANIZA DEĞER KATAR

SIGNAGE BOARDS MARKANIZA DEĞER KATAR

Üretim tesisleri, bankacılık sektörü, perakende mağazacılık, sinemalar, fast food restoranları, kamu kurumları, büyük işletmeler ve çok daha fazla alanda kullanılan dijital bilgilendirme reklamları yenilikleri takip eden ve kurumsal kimliğini ön plana çıkartmak isteyen firmaların tercihidir. Bilgilendirme, reklam, tanıtım gibi farklı amaçlarla kullanılabilen bu reklam alanları hedef kitlenize hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlar. Hem firmanızın çok daha fazla bir müşteri kitlesi tarafından tanınmasına olanak sağlayan hem de potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmeye imkan veren dijital bilgilendirme platformları rekabette önemli bir ayrıcalığa sahip olmanıza olanak tanır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Anlık Görüntü Değişim İmkanı

Satın alarak kendinizin kullanabileceği veya derseniz kiraya verebileceğiniz signage boards önemli ölçüde popülerleşmeye devam ediyor. Anlık olarak ekran üzerindeki görüntüyü değiştirme imkanı sunan bu sistemler her nerede olursanız olun USB bağlantısı veya uzaktan bağlantı yoluyla içerikleri değiştirmenize imkan verir. Bu sayede zaman ve mekan kısıtlamalarını tamamıyla ortadan kaldıran sistemler, markanızın değerini artırmasına olanak verir. Birinci sınıf bir reklam hizmeti almak için siz de firmalar aracılığı ile dijital bilgilendirme panolarını tercih edebilirsiniz.

İçerikleri Sırası ile Yayına Alın


Programlı ve planlı bir şekilde hareket ederek panolarda yayınlanacak içerikleri sıralaması ile sisteme yükleyebilir ve kolay arayüzü sayesinde herhangi bir müdahalede bulunmadan içeriklerin hızlı bir şekilde değişmesini sağlayabilirsiniz. Hem sabit hem de hareketli görsellerin kullanıldığı bu alanlarda rakiplerinizi doğru bir şekilde analiz ederek beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz. Kullanıldığı alanlara büyük bir değer katan dijital bilgilendirme panoları kurumsal kimlik için önemli bir yardımcıdır. Hem şık bir görünüme sahip olan, aynı zamanda da işlevsel olan ürünler kapsamlı bir şekilde potansiyel müşterilere ulaşma imkanı sunar.